در تلگرام با ما باشید GameFaz_com@
Blog Image

استفاده از گوشی موبایل به عنوان کیبورد PS4

با نصب برنامه PlayStation App بر روی گوشی خود می توانید آن را به کیبوردی برای PS4 تبدیل کنید،کافیست پس از نصب گوشی را به همان شبکه ای که کنسول PS4 شما به آن متصل است وصل کنید،سپس از طریق برنامه PlayStation App اطلاعات PSN خود را وارد کرده و وارد حساب کاربری خود شده ، گزینه Secend Screen را فعال کنید، پس از رفتن به صفحه جدید علامت کیبورد که در قسمت بالا سمت چپ صفحه میباشد را تاچ کنید تا گوشی شما به یک کیبورد تبدیل شود.

از این طریق به راحتی می توانید تا با دوستان خود بر روی PlayStation Network چت کنید و از استیکرهای موجود نیز استفاده کنید.

دیدگاه ها

برای ما پیغام بگذارید

خطا

درباره گیم فاز

سال 1388 فعالیت خود را شروع کردیــم اما بدلیل تحلیل برخی از بـازی ها که ممنوع تلقی می شدند جلوی فعالیت ما گرفته شد اما در سال 96 با تیمی جدید و فوق العاده با استعداد دوباره متولد شدیم.گیم فاز یک وبسایت ارائه دهنده کلیه خدمات گیم و محصولات اپل میباشد که کلیه کارکنان آن هم گیمر هستند هم توانایی عیب یــــابی و رفع مشکلات مربوط به بـازی های کامپیــوتری و محصــولات اپل را دارا میبـاشند. تیم گیــم فاز با بیش از یک دهه تجربه و فعالیت کامپیوتری آمــــاده خدمت رســـــانی به کلیـــه گیمرهای ایرانی و کاربران محصــولات اپل می بـــاشد و  شما میتوانید کلیه مشکلات خود را با ما در میان گذاشته و آن را حل کنید. امیدواریم که بتوانیـــم خدمتگذار خوبی برای شمـــا سروران گرامی باشیم.

logo-samandehi